PARTYINFO

 

EXIT 2.0

Datum konání:
08.07.2021 - 11.07.2021
Místo konání:
zahraničí
DJs:
David Guetta, Snake, Eric Prydz b2b Four Tet, Boris Brejcha, Dax J b2b Kobosil, Denis Sulta, Massimo, Marko Nastić, Coeus, Ilija Djokovic, Kristijan Molnar b2b After Affair, Lag b2b Insolate, Layzie, Reblok, Runy, Space Motion
Live:
Tyga, Metronomy, Sepultura, Laibach, Goblini, Marky Ramone, Thundermother
Info:
http://www.facebook.com...
Popis:

start: 19:00, vstup: předprodej: www.ticketmaster.cz

 
 
Festival Exit už ladí progam roku 2021

Organizátoři proslulého festivalu Exit ohlásili termín ročníku 2021 a zveřejnili první velké hvězdy v programu. David Guetta, DJ Snake, Tyga, Eric Prydz, Four Tet, Boris Brejcha, Sepultura, Metronomy jsou čerstvě potvrzenými headlinery festivalu, který se letos nemohl z epidemiologických důvodů uskutečnit. Zakoupené vstupenky na Exit 2020 zůstávají automaticky v platnosti i na příští ročník, který se bude konat 8. až 11. července 2021 v srbském Novi Sadu. V pátek 31. července přesně v poledne byl spuštěn prodej na Exit 2021.

 

Dnes již věhlasný festival odstartoval původně jako studentské hnutí za mír a svobodu v Srbsku i na Balkáně a během své dvacetileté historie musel čelit několika výzvám a překážkám. Koronarivová epidemie letošní ročník překazila, ale organizátoři již odhodlaně roztáčí kola Exitu 2021, který bude zároveň oslavou dvou dekád cesty plné hudby i sesbíraných festivalových ocenění.
Mezi první oznámené headlinery pro rok 2021 patří jeden z nejvlivnějších hudebních producentů a držitel ocenění Grammy David Guetta, americký rapper a zpěvák Tyga nebo autor několika světových hitů DJ Snake. O závěrečnou párty na legendární Dance Areně, která proslula svým programem až do ranního úsvitu, se postará světově uznávaný DJ Eric Prydz a Four Tet ve speciálním b2b setu. Na velkolepé oslavě Exitu nebude chybět ani legendární death metalová kapela Sepultura nebo Dax J a Kobosil v energickém b2b setu. Přijede i německý DJ a producent Boris Brejcha, britská indie kapela Metronomy, americká punková ikona Marky Ramone, švédská rocková senzace Thundermother, Denis Sulta a spousta srbských umělců a kapel jako Laibach, Marko Nastić nebo Goblini. Toto je zatím jen první várka zveřejněných jmen, organizátoři slibují již brzy ohlašování dalších hvězd.

Na září připravují organizátoři k oslavám 20. výročí vzniku festivalu ještě symbolickou událost - online stream s živým přenosem a představí platformu Green R:Evolution, která by měla být doposud největším festivalovým ekologickým projektem.

Vstupenky zakoupené na Exit 2020 jsou platné pro ročník 2021. Všichni fanoušci, kteří si ponechají vstupenku na příští rok, se automaticky stávají členy EXIT Teamu, pro které organizátoři chystají speciální překvapení, různé výhody i možnost výhry doživotní vstupenky na Exit. Fanoušci, kteří chtějí vstupenku na letošní ročník vrátit, mohou od 1. - 15. srpna 2020 zažádat o své finanční prostředky. Více informací na www.exitfest.org.

Festival Exit:

Exit patří už dlouho mezi nejlepší evropské festivaly. Jeho výjimečnost podtrhuje i místo konání - unikátní Petrovaradínská pevnost, jedna z největších a nejkrásnějších evropských pevností 18. století. Festival se koná na břehu Dunaje v Novi Sadu, 90 km od srbského hlavního města Bělehradu. Exit je držitelem ceny Best Major Festival 2014 a 2017 European Festival Awards a mnoha dalších ocenění. Dosud jej navštívilo více než 3 miliony lidí z více než 70 zemí světa. Čtyřdenní festival, který každoročně navštěvuje stále více Čechů, nabízí širokou paletu hudebních žánrů – od rocku, popu, hardrocku, punku, death metalu až po techno, reggae, disco, indie, hip-hop, grime, dubstep a mnoha dalších. Celkově vystoupí více než 1.000 umělců na více než 40 pódiích a hudebních dějištích.

https://www.exitfest.org/

 

Flyer

 
flyer
 
 
 
 
 
 
 

Partnerské linky: festivaly 2016